Remonty Usługi Budowlane

Gdy robisz remont wykończenie mieszkania domu w stanie surowym

Sumienny pracownik remontowo budowlany to dziś normalne

Stereotyp niedokładnego i leniwego budowlańca wygląda na to, że odchodzi w zapomnienie. Zastępują takiego niesolidnego pamiętającego z reguły czasy prl-u i słynne, „czy się stoi, czy się….” , pracownicy solidni, terminowi, punktualni, profesjonalni, którzy wiedzą, że właśnie dzięki tym cechom zdobędą klienta.

Ekipę remontowo-budowlaną z Radomia, którą polecają sobie użytkownicy forów internetowych, tworzy dwóch młodych chłopaków z podradomskiej wsi. Remontują domy i mieszkania ale też doprowadzają do użytku nieruchomości w stanie surowym. Na forach piszą internauci, że oceniają ich pracę jako dokładną, rzetelną, wykonaną na czas, a samych budowlańców jako osoby, z którymi łatwo się porozumieć. Nawet dodają, że panowie sprzątają po sobie, co wcale nie jest takie częste u innych, sami wnoszą materiały i co ciekawe, nie spożywają alkoholu w czasie wykonywania swojej pracy i innych obowiązków. Bardzo jednak się cenią i swoją pracę, bo na wykończenie mieszkania klient musi przeznaczyć co najmniej 30 tys. zł, ale mimo tak wysokich stawek, zlecenia napływają jedno po drugim, a na termin remontu trzeba zapisywać się z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem.

Wydawałoby się, że ekipa Remonty Radom jest wyjątkiem wśród firm remontowych, bo opinie na temat malarzy, tynkarzy czy glazurników często są negatywne, mówiące że to leniwi, niedbali i zaglądający i sięgający po alkoholu robotnicy. Jednak okazuje się, że wielu przedsiębiorców z branży remontowo-budowlanej chce przełamać ten stereotyp, bo zdają sobie sprawę, że tylko dzięki profesjonalizmowi zdobędą nowych, dobrych klientów.

Reklamy